Przedszkole czynne: od godz. 6.00 do godz. 16.30

Przedszkole położone jest w centrum osiedla z dala od ruchliwych ulic. Otoczone dużym ogrodem do zabaw dla dzieci oraz mini amfiteatrem , na którym odbywają się okolicznościowe występy dzieci.

Budynek przedszkola to budowla jednokondygnacyjna, zawiera cztery przestronne sale dla dzieci, z nowoczesnymi mebelkami dostosowanymi do wzrostu dzieci. Sale wyposażone są w zabawki, klocki, gry oraz pomoce dydaktyczne, które wzbogacają kąciki tematyczne ( kąciki lalek, kuchenne, samochodowe, plastyczne, teatralne , książki ).Każde dziecko posiada kolorową indywidualną półeczkę, gdzie gromadzi swoje prace plastyczne. Sale posiadają własną łazienkę , które są po generalnym remoncie.

Sala gimnastyczna pozwala przedszkolakom rozwijać swoją sprawność fizyczną, bogato wyposażona w przybory gimnastyczne. Odbywają się tu również zajęcia tańca nowoczesnego, zajęcia rytmiczne , j. angielski. Raz w miesiącu gościmy aktorów z teatru z Białegostoku, Krakowa, Torunia, którzy przedstawiają ciekawe inscenizacje bajek oraz koncerty muzyczne. Przed każdą salą są szatnie oraz tablice , na których prezentowane są prace plastyczne dzieci.

W gabinecie logopedycznym dzieci pod fachowym okiem pani logopedy doskonalą swoją wymowę. Na dużym hollu znajdują się tablice informacyjne, gdzie rodzic dowiaduje się o ważniejszych wydarzeniach w przedszkolu. Regularnie zmieniana jest fotogaleria z uroczystości przedszkolnych oraz jadłospis . Przedszkole posiada zaplecze kuchenne, gdzie przygotowywane są smakowite posiłki.

Fotografie przedszkola